Vyrábajte LCD televízory pre najväčšie svetové značky!

22. júna 2015 – Hľadáte prácu, ale nie hocijakú? Chcete vyrábať televízory pre najväčšie značky? Máme pre vás dobrú správu. V Nitre sa roztrhlo vrece s pracovnými ponukami. Prakticky okamžite môžete začať pracovať ako operátor výroby, skladník alebo vodič vysokozdvižného vozíka. Verte nám, oplatí sa dočítať do konca!

Pre ľudí z celého Slovenska

Ponuka zaujala obyvateľov Nitry aj ľudí z rôznych častí Slovenska. Ubytovanie majú totiž nemiestni pracovníci bezplatné. Ak teda nie ste priamo z Nitry a chcete sa do nášho pracovného tímu pridať, nebude to pre vás predstavovať žiadne špeciálne výdavky. Naša personálna spoločnosť vám totiž v Nitre poskytuje ubytovanie hneď v niekoľkých ubytovniach. Na pracovisko vás takisto bezplatne dovezie svojimi mikrobusmi z rôznych kútov Slovenska. Vo voľnom čase tak budete mať možnosť spoznať lepšie okolie. Nitra je známa ako študentské mestečko s bohatým kultúrnym a športovým vyžitím. No a pracovať v novom meste – to je celkom príjemná zmena, čo poviete?

Praca-v-Nitre

Čo vás na pracovisku čaká?

Medzinárodná spoločnosť, sídliaca v Nitre, je svetovým lídrom v elektrotechnickom priemysle. Na pozícii operátora výroby budete mať možnosť vyrábať LCD televízory pre lukratívne značky ako Sony, Panasonic či Philips, teda zhotovovať jednotlivé komponenty, diely a matičné dosky do televízorov, baliť a finalizovať výrobky. Ak vás zaujala pozícia skladníka, čaká vás najmä nakladanie a vykladanie krabíc a výrobného materiálu. V prípade, že máte akýkoľvek platný preukaz VZV, môžete sa stať našim vodičom vysokozdvižného paletového alebo motorového vozíka. Pracovať budete v modernej priemyselnej hale so špičkovým vybavením a vysoko modernou technikou. Súčasní pracovníci si obzvlášť pochvaľujú čisté pracovné prostredie.

Rôzne pozície pre mužov aj ženy

Ak sa vám bude v práci dariť a budete spolupracovať dlhodobo, máte reálnu možnosť kariérne rásť na pozície ako multioperátor, teamleader alebo koordinátor. Naše brány sú otvorené pre všetkých pracovitých mužov aj ženy. Predchádzajúce pracovné skúsenosti ani prax nevyžadujeme. V prvých dňoch vás bezplatne zaškolíme. Tieto dni už budú samozrejme riadne zaplatené. Preto stačí, ak máte chuť pracovať a získať cenné pracovné skúsenosti. Riadok v životopise s praxou v medzinárodnej spoločnosti sa predsa vždycky zíde.

Absolvujte pohovor a začnite zarábať

Získať dobrú prácu nikdy nebolo také jednoduché. Stačí úspešne absolvovať pohovor v jednej z našich 12 pobočiek po celom Slovensku a môžete vyraziť za zárobkom. Zistite, ktorá pobočka je ku vám najbližšie alebo zavolajte na infolinku 02/20 839 500.

praca-ihned

Nepremeškajte nástupný bonus

Tú najexkluzívnejšiu správu sme si pre vás nechali na záver. Ak začnete pracovať v priebehu najbližších týždňov, dáme vám nástupný bonus. Rovných 100€ v čistom ku vašej 1. výplate! A to je už prilepšenie, nad ktorým sa oplatí popremýšľať. Ešte stále váhate? Ozvite sa nám ešte dnes a zarezervujte si dobrú prácu v Nitre!