Tešíme sa na Profesia Days!

18. februára 2015 – Presne o týždeň (25.- 26. 2.) sa na vás tešíme do bratislavskej Incheba Expo Arény na 6. ročník jedného z najväčších pracovných veľtrhov Profesia Days.

Čo pre vás chystáme tohto roku?

PD_bannerV našom stánku č. 204 vám pomôžeme správne napísať životopis, otestujeme vaše povahové a osobnostné vlastnosti a pomôžeme vám nájsť pracovné miesto na základe vašich preferencií a skúsenosti.

Tohto roku však pripravujeme aj jednu špecialitu, a tou je súťaž “Absolvujte pohovor a vyhrajte tablet”! Pravidlá súťaže nemôžu byť jednoduchšie! Podrobné podmienky nájdete TU. Stačí, ak absolvujete pohovor s jedným z našich sympatických náborárov a automaticky ste zaradený do súťaže o tablet a ďalších 20 atraktívnych cien! Nemajte strach, pohovor sa bude viesť v neformálnej atmosfére! Rozhodne od vás nebudeme požadovať vopred pripravený životopis. Práve naopak, ak budete chcieť, sme pripravení pomôcť vám s jeho zostavením. Ak budete mať záujem, rovno vám aj dáme na výber z našich aktuálnych ponúk. Stačí prísť do nášho stánku a vybrať si to pravé pre vás!

V stredu od 17:00 do 17:30 budeme mať tiež priestor na prednášku v zóne Vzdelávanie. Náš Area Manager Peter Klačan sa na vás teší s jeho obľúbenou témou “Naučíme vás byť hviezdou pohovoru“.

Už teraz sa na Profesia Days 2015 svedomito pripravujeme a tešíme sa na vysokú účasť! Čo myslíte, prekoná počet návštevníkov minuloročných 20-tisíc? My veríme, že áno!

Štatút a podmienky súťaže “Absolvujte pohovor a vyhraj tablet” si môžete prečítať TU.

Profesia Days

Hľadáte si prácu? Zistite, na ktorých pracovných veľtrhoch by ste nemali chýbať?

Veľtrhy, na ktorých by ste nemali chýbať