Po práci na bezplatné ihrisko? U nás áno

16. júna 2015 – Predstavte si, že by ste si po práci mohli priamo v priestoroch pracoviska bezplatne zahrať futbal, basketbal či tenis a v zime sa pokorčuľovať. U jedného z našich klientov v českej Kutnej Hore si to už nemusíte predstavovať. Môžete to rovno zažiť.

bezplatne-ihrisko

Začiatkom minulého mesiaca sme ako jedny z partnerov spoločne s našim klientom Foxconn v Kútnej Hore otvorili bezplatné viacúčelové ihrisko pre zamestnancov a ich známych. Slúžiť má najmä na podporu športových aktivít našich pracovníkov a plnohodnotné využitie voľného času.

Ihrisko je vybudované v blízkosti výrobnej haly a k dispozícii pre zamestnancov a ich príbuznych je nonstop. Využívať ho môžu bezplatne po dohodnutej rezervácii. Zámerom je podporiť športové aktivity od futbalu, volejbalu a nohejbalu až po basketbal a tenis.

“Počas zimných mesiacov, ak budú teploty dlhodobo mínusové, je možné využívať ihrisko ako klzisko na korčuľovanie alebo hokej,” približuje Luděk Šváb zo spoločnosti Foxconn. “Plánujeme tiež organizovať športové ligy a turnaje rôzneho charakteru. Veríme, že vytvoríme tímy z pracovníkov jednotlivých partnerských spoločností,” dodáva Šváb.

bezplatne-ihrisko

“Sme radi, že sme mohli podporiť dobrú myšlienku, ktorá poslúži všetkým zamestnancom aj ich príbuznym,” vyjadril sa CEO Express People Peter Dosedla. “Zamestnanci vnímajú otvorenie ihriska veľmi pozitívne. Niektorí ho už aj stihli využiť na športové aktivity po práci, iní sa ešte len chystajú,” dodáva Key account manažérka Jaroslava Hatalová.

bezplatne-ihrisko

Ako inak podporujeme našich zamestnancov?

Informovaný zamestnanec – motivovaný zamestnanec