Najnovšie pozície: Brigáda v Košiciach, jednoduchá práca v pekárni.Staňte sa súčasťou modernej výroby komponentov pre TOP automobilovú značku v Ćesku!Zarábajte do 700 € ako operátor výroby v Nitre!Staň sa súčasťou modernej výroby komponentov pre TOP autá.

02/20839500

Pracovník potravinárstva

job position image
Termín nástupu: Ihneď
Druh pracovného pomeru: Trvalý pracovný pomer
Mzda: 660€ netto
Lokalita: Liberec, Česko

Kontaktujte nás

Express People

Tel: +421 220 839 500

Máme pre vás jednoduchú prácu s ubytovaním zadarmo a ďalšími výhodami. Jedná sa o pozíciu v potravinárskom priemysle, ktorej náplňou je príprava produktov pre západnú Európu. Táto práca je vhodná pre ženy aj dôchodcov. Neváhajte a zarobte si u nás počas leta!

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • spracovanie slimačieho mäsa
  • príprava potravinárskych produktov pre západnú Európu
  • roznášanie, uskladňovanie hotových várok
  • dodržiavanie predpísaných pracovných postupov
  • zodpovednosť za kvalitu odvedenej práce

Hľadáme:

  • ženy a dôchodcov, ktorí si chcú privyrobiť od mája do polovice júla
  • zamestnancov s dobrým zdravotným stavom
  • predošlá prax nie je podmienkou, začať môžete okamžite!

Čo u nás získate?

  • prácu len na ranné zmeny od 6,00 - 14,00
  • žiadne nočné ani poobedňajšie zmeny
  • okamžitý nástup
  • jednoduchú a zaujímavú brigádu vhodnú aj pre dôchodcov
  • ubytovanie zadarmo
  • možnosť privyrobiť si sezónnym zamestnaním (od mája do polovice júla)
  • príplatky na stravu
  • základnú zložku mzdy 480€ brutto a možnosť zarobiť až 660€ netto
  • nepretržitú pomoc nášho koordinátora
  • stabilnú prácu aj bez predošlých skúseností
  • možnosť zarobiť viac aj vďaka nadčasom

Požadujeme:

  • potravinársky preukaz

Naše benefity

  • Benefits
  • Pravidelný príjemPravidelný
    príjem
  • Nástup ihnedNástup
    ihned
  • Stabilné miestoStabilné
    miesto
  • Doprava zabezpečenáDoprava
    zabezpečená
  • Ubytovanie zabezpečenéUbytovanie
    zabezpečené
  • Zaškolenie zdarmaZaškolenie
    zdarma
  • Atraktívny zamestnávateľAtraktívny
    zamestnávateľ