Odpovedáme všetkým uchádzačom

Pracovník potravinárstva

660 € netto Liberec, Česká republika

Nástup ihneď   •   Trvalý pracovný pomer

Máme pre vás jednoduchú prácu s ubytovaním zadarmo a ďalšími výhodami. Jedná sa o pozíciu v potravinárskom priemysle, ktorej náplňou je príprava produktov pre západnú Európu. Táto práca je vhodná pre ženy aj dôchodcov. Neváhajte a zarobte si u nás počas leta!

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • spracovanie slimačieho mäsa
  • príprava potravinárskych produktov pre západnú Európu
  • roznášanie, uskladňovanie hotových várok
  • dodržiavanie predpísaných pracovných postupov
  • zodpovednosť za kvalitu odvedenej práce

Hľadáme:

  • ženy a dôchodcov, ktorí si chcú privyrobiť od mája do polovice júla
  • zamestnancov s dobrým zdravotným stavom
  • predošlá prax nie je podmienkou, začať môžete okamžite!

Čo u nás získate?

  • prácu len na ranné zmeny od 6,00 – 14,00
  • žiadne nočné ani poobedňajšie zmeny
  • okamžitý nástup
  • jednoduchú a zaujímavú brigádu vhodnú aj pre dôchodcov
  • ubytovanie zadarmo
  • možnosť privyrobiť si sezónnym zamestnaním (od mája do polovice júla)
  • príplatky na stravu
  • nepretržitú pomoc nášho koordinátora
  • stabilnú prácu aj bez predošlých skúseností
  • možnosť zarobiť viac aj vďaka nadčasom
  • sprostredkovanie práce v Čechách, práca je pre českého zamestnávateľa

Požadujeme:

  • potravinársky preukaz

Pozdáva sa vám táto pracovná ponuka, ale potrebujete viac informácií? Kliknite na „Zistiť viac“, vyplňte krátky formulár a naše náborárky sa vám obratom ozvú.

Hodnotenie zamestnancov:

Keď som nastupovala do práce, trochu som sa bála, lebo som počula od ľudí všeličo. Ale ja mám dobrú skúsenosť. Výplata načas, podmienky splnené, môžem odporúčať.

Anna, Operátorka Výroby

Často kladené otázky

O ubytovanie ani dopravu si nemusíte robiť starosti, o všetko sa postaráme my. Ubytovanie vám zabezpečíme na našich ubytovniach alebo v prenajatých bytoch. Dopravu u nás máte zdarma prenajatým autobusom alebo individuálne.

Počet ubytovaných na izbe závisí od aktuálnej obsadenosti ubytovne. Máme izby s kapacitou 2 až 5 osôb.

V rámci výberového procesu prechádzajú uchádzači o prácu jednoduchými testami. Netreba sa však báť. Ide o jednoduché testovanie pre zistenie zručnosti, ktoré každý zvládne.

Áno, ponúkame možnosť výberu záloh už po 1. odpracovanom týždni.

Odporúčame mať pri sebe na začiatok 40€. Po 1. odpracovanom týždni môžete využiť možnosť výberu záloh.

Je to veľmi jednoduché, postupujte podľa týchto krokov:

1) Kliknite na zelenú kolónku „Zistiť viac“.
2) Vyplňte kontaktný formulár vašimi údajmi.
3) Po odoslaní formulára vás do 7 dní budú telefonicky kontaktovať naše náborárky.
4) Náborárky vám poskytnú všetky podrobné informácie a odpovedia na vaše otázky. Následne s vami spravia pracovný pohovor cez telefón.
5) Môžete sa začať tešiť na vašu novú prácu.

Nájdeme ti prácu

Pošli nám telefónne číslo a ozveme sa ti. Pomôžeme ti vybrať si a získať vhodnú prácu a všetko vybavíme za teba.