Zisti viac o tejto práci.
Napíš nám svoje údaje a my ti do 24 hodín zavoláme.

Operátor výroby pri Trnave

900 € Voderady, Slovensko

Nástup ihneď   •   Trvalý pracovný pomer

Ak si hľadáš seriózne zamestnanie, tak sa pridaj k našej spoločnosti, ktorá zamestnáva vyše 136 000 zamestnancov. Ponúkame ti pozíciu operátora výroby v automobilovom priemysle u jedného z najväčších svetových dodávateľov sedačiek pre luxusné automobily.

Čo u nás získaš?

  • 105 € mesačný výkonnostný bonus
  • 35 € dochádzkový bonus
  • základnú zložku mzdy 700 €
  • možnosť zarobiť až 900 €
  • príplatok za prácu v noci, cez víkendy a cez sviatky
  • dopravu do práce a z práce ZADARMO
  • ubytovanie taktiež zadarmo
  • stravné lístky v hodnote 3,60 €

Čo bude tvojou náplňou práce?

  • výroba a kompletizácia autosedačiek
  • naťahovanie poťahov na autosedačky
  • zakladanie jednotlivých komponentov
  • kontrola vyrobených dielov
  • práca v stoji

Aké sú požiadavky na teba?

  • minimálne vzdelanie stredoškolské bez maturity
  • predchádzajúca prax z výroby alebo výrobnej linky je výhodou, nie však podmienkou

Pozdáva sa vám táto pracovná ponuka, ale potrebujete viac informácií? Kliknite na „Zistiť viac“, vyplňte krátky formulár a naše náborárky sa vám obratom ozvú.

Hodnotenie zamestnancov:

Keď som nastupovala do práce, trochu som sa bála, lebo som počula od ľudí všeličo. Ale ja mám dobrú skúsenosť. Výplata načas, podmienky splnené, môžem odporúčať.

Anna, Operátorka Výroby

Ubytovanie máte 100% zadarmo:

Prezrite si fotografie ubytovania, ktoré pre Vás máme pripravené:

Často kladené otázky

O ubytovanie ani dopravu si nemusíte robiť starosti, o všetko sa postaráme my. Ubytovanie vám zabezpečíme na našich ubytovniach alebo v prenajatých bytoch. Dopravu u nás máte zdarma prenajatým autobusom alebo individuálne.

Počet ubytovaných na izbe závisí od aktuálnej obsadenosti ubytovne. Máme izby s kapacitou 2 až 5 osôb.

V rámci výberového procesu prechádzajú uchádzači o prácu jednoduchými testami. Netreba sa však báť. Ide o jednoduché testovanie pre zistenie zručnosti, ktoré každý zvládne.

Áno, ponúkame možnosť výberu záloh už po 1. odpracovanom týždni.

Odporúčame mať pri sebe na začiatok 40€. Po 1. odpracovanom týždni môžete využiť možnosť výberu záloh.

Je to veľmi jednoduché, postupujte podľa týchto krokov:

1) Kliknite na zelenú kolónku „Zistiť viac“.
2) Vyplňte kontaktný formulár vašimi údajmi.
3) Po odoslaní formulára vás do 7 dní budú telefonicky kontaktovať naše náborárky.
4) Náborárky vám poskytnú všetky podrobné informácie a odpovedia na vaše otázky. Následne s vami spravia pracovný pohovor cez telefón.
5) Môžete sa začať tešiť na vašu novú prácu.

Nájdeme ti prácu

Pošli nám telefónne číslo a ozveme sa ti. Pomôžeme ti vybrať si a získať vhodnú prácu a všetko vybavíme za teba.