Odpovedáme všetkým uchádzačom

Operátor výroby v Malackách

1 135€ Malacky

Nástup ihneď   •   Trvalý pracovný pomer

Získajte prácu, do ktorej sa budete tešiť! Miesto operátora výroby v Malackách odporúča 30 našich spokojných zamestnancov. Máte možnosť zarobiť si až 1 135€ mesačne a ubytovanie vám zabezpečíme zadarmo. Okrem toho dostanete aj stravné lístky, dopravu do práce za symbolických 5€ a prilepšiť si môžete aj bonusmi a nadčasmi. Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes.

Vašou náplňou práce bude:

  • obsluhovať výrobnú stanicu
  • ručne vkladať diely do vstupnej časti laserovej stanice a vyberať hotové časti
  • zabezpečiť kvalitu dielov v určenom čase podľa výrobného plánu
  • kontrolovať vyrobené produkty a označiť chybné diely

Ponúkame vám:

  • atraktívne finančné ohodnotenie 1 135€
  • stabilné pracovné miesto v Malackách
  • v prípade potreby vám vieme zabezpečiť ubytovanie ZADARMO
  • dopravu z ubytovne do práce firemnými autobusmi za 5€/mesačne
  • stravné lístky v hodnote 3,40€
  • základnú zložku mzdy od 676€ do 733€
  • možnosť stravovať sa v závodnej jedálni
  • vyplácanie zálohy zo mzdy – každý týždeň 30€ až do prvej výplaty
  • nástup aj bez praxe, školenie absolvujete priamo na pracovisku
  • prácu na 4-zmennej prevádzke – 2 dni ranná, 2 dni nočná, 4 dni voľna
  • možnosť pracovať nadčas počas dní voľna
  • vysoké príplatky za nočné, víkendy a sviatky
  • možnosť okamžite začať zarábať

Požadujeme od vás:

  • základné vzdelanie
  • chuť pracovať a zodpovedný prístup

Hodnotenie zamestnancov:

Pracujem pre túto firmu a som veľmi spokojný. Zálohy každý týždeň v pondelok 40€ a bývanie vo firemnom byte. Čo chcieť viac? Z mojej strany úplná spokojnosť.

Miloš, Operátor výroby

Ubytovanie zadarmo

Pozrite si fotografie ubytovania, ktoré pre vás máme pripravené:

Často kladené otázky

O ubytovanie ani dopravu si nemusíte robiť starosti, o všetko sa postaráme my. Ubytovanie vám zabezpečíme na našich ubytovniach alebo v prenajatých bytoch. Dopravu u nás máte zdarma prenajatým autobusom alebo individuálne.

Počet ubytovaných na izbe závisí od aktuálnej obsadenosti ubytovne. Máme izby s kapacitou 2 až 5 osôb.

V rámci výberového procesu prechádzajú uchádzači o prácu jednoduchými testami. Netreba sa však báť. Ide o jednoduché testovanie pre zistenie zručnosti, ktoré každý zvládne.

Áno, ponúkame možnosť výberu záloh už po 1. odpracovanom týždni.

Odporúčame mať pri sebe na začiatok 40€. Po 1. odpracovanom týždni môžete využiť možnosť výberu záloh.

Je to veľmi jednoduché, postupujte podľa týchto krokov:

1) Kliknite na zelenú kolónku „Zistiť viac“.
2) Vyplňte kontaktný formulár vašimi údajmi.
3) Po odoslaní formulára vás do 7 dní budú telefonicky kontaktovať naše náborárky.
4) Náborárky vám poskytnú všetky podrobné informácie a odpovedia na vaše otázky. Následne s vami spravia pracovný pohovor cez telefón.
5) Môžete sa začať tešiť na vašu novú prácu.

Nájdeme ti prácu

Pošli nám telefónne číslo a ozveme sa ti. Pomôžeme ti vybrať si a získať vhodnú prácu a všetko vybavíme za teba.