Odpovedáme všetkým uchádzačom

Operátor logistiky VZV v Trnave

960€ Trnava

Nástup ihneď   •   Trvalý pracovný pomer

Máš preukaz VZV a hľadáš si dobre platené miesto? Nechce sa ti odísť zo Slovenska, pretože tu máš rodinu? Využi túto jedinečnú ponuku práce v Trnave, kde si zarobíš 960€. Zabezpečíme ti ubytovanie, dopravu a mnohé ďalšie bonusy. Neváhaj a daj nám o sebe vedieť.

Náplň práce operátora logistiky VZV:

  • zásobovanie výrobnej linky dielmi
  • napĺňanie a príprava vozíkov distribučných súprav
  • jazdenie po určených trasách na pridelenom úseku
  • manipulácia s paletami ich vyprázdňovanie a skladovanie
  • dodržiavanie bezpečnostných pokynov a pracovných štandardov

Čo ponúkame?

  • atraktívny zárobok 960€
  • bonus za prácu s VZV 50€ mesačne
  • vysoké príplatky za nočné zmeny a nadčasy
  • individuálne prémie 65€ mesačne od druhého mesiaca
  • kolektívne prémie 35€ mesačne od tretieho mesiaca
  • 13. plat vyplácaný v júni a v decembri
  • základnú zložku mzdy 747€
  • vyplácanie záloh zo mzdy každý týždeň do prvej výplaty
  • príspevok na dopravu 20€ v čistom od 3. mesiaca
  • ubytovanie v bytoch prvý mesiac ZADARMO
  • nástup možný ihneď

Čo požadujeme?

  • platný preukaz na obsluhu motorových vozíkov tried I. kategória W1 (VZV do 5 ton)
  • motiváciu pracovať
  • zodpovednosť a spoľahlivosť

Máte záujem o túto ponuku? Neváhajte nás kontaktovať kliknutím na “Zistiť viac”.

Hodnotenie zamestnancov:

Pracujem pre túto firmu a som veľmi spokojný. Zálohy každý týždeň v pondelok 40€ a bývanie vo firemnom byte. Čo chcieť viac? Z mojej strany úplná spokojnosť.

Miloš, Operátor výroby

Často kladené otázky

O ubytovanie ani dopravu si nemusíte robiť starosti, o všetko sa postaráme my. Ubytovanie vám zabezpečíme na našich ubytovniach alebo v prenajatých bytoch. Dopravu u nás máte zdarma prenajatým autobusom alebo individuálne.

Počet ubytovaných na izbe závisí od aktuálnej obsadenosti ubytovne. Máme izby s kapacitou 2 až 5 osôb.

V rámci výberového procesu prechádzajú uchádzači o prácu jednoduchými testami. Netreba sa však báť. Ide o jednoduché testovanie pre zistenie zručnosti, ktoré každý zvládne.

Áno, ponúkame možnosť výberu záloh už po 1. odpracovanom týždni.

Odporúčame mať pri sebe na začiatok 40€. Po 1. odpracovanom týždni môžete využiť možnosť výberu záloh.

Je to veľmi jednoduché, postupujte podľa týchto krokov:

1) Kliknite na zelenú kolónku „Zistiť viac“.
2) Vyplňte kontaktný formulár vašimi údajmi.
3) Po odoslaní formulára vás do 7 dní budú telefonicky kontaktovať naše náborárky.
4) Náborárky vám poskytnú všetky podrobné informácie a odpovedia na vaše otázky. Následne s vami spravia pracovný pohovor cez telefón.
5) Môžete sa začať tešiť na vašu novú prácu.

Nájdeme ti prácu

Pošli nám telefónne číslo a ozveme sa ti. Pomôžeme ti vybrať si a získať vhodnú prácu a všetko vybavíme za teba.