Najnovšie pozície: Brigáda v Košiciach, jednoduchá práca v pekárni.Príležitosť pre šikovné ženy: Staňte sa operátorkou výroby!Zarábajte do 1000 € ako operátor výroby v Nitre!Staň sa súčasťou modernej výroby komponentov pre TOP autá.Viete po poľsky? Zarábajte v Trnave až 884€!Hľadáme operátorov výroby pre modernú výrobu v Humpolci, českoZarábajte u svetového lídra v Česku 1035€ až 1100€!

02/20839500

Prečo Express Práca?

Express Práca je pracovný portál personálnej agentúry Express People. Je to miesto, kde nájdete tie najaktuálnejšie ponuky práce v priemysle, výrobe a logistike, doma aj v zahraničí.

Zabezpečíme vám pravidelný príjem.

Základom motivácie ľudí pracovať je zárobok. U nás si môžete po zaučení zvýšiť základny príjem, privyrobiť si nadčasmi a bonusmi alebo si v prípade potreby vybrať zálohu ešte pred výplatou.

S nami môžete začať pracovať ihneď.

Proces hľadania novej práce zvykne byť zdĺhavý. Nie však u nás. Express práca znamená skutočnú možnosť začať pracovať v priebehu niekoľkých dní.

Máme pre vás stabilné miesto.

Pravidelná práca znamená pravidelný príjem. Pravidelný príjem prináša istotu a bezpečnosť. Práve preto ponúkame najmä dlhodobé pracovné úväzky.

Zabezpečujeme dopravu a ubytovanie.

Ak cestujete za prácou do iného mesta, postaráme sa za vás o prepravu na pracovisko aj o ubytovanie v blízkosti pracoviska.

Zaškolíme vás zdarma.

Na mnohé pozície nepožadujeme prax. Zdarma vás zaškolíme a na prácu pripravíme. Rôzne formy doškoľovania a tréningov sú súčasťou aj ďalšieho pracovného procesu. Ak chcete pracovať, my sa postaráme o to, aby ste to vedeli robiť dobre.

Poskytujeme prácu pre atraktívnych zamestnávateľov.

Množstvo pozícii obsadzujeme pre nadnárodné firmy vo výrobnom a automobilovom priemysle, ktoré sú dnes na špičke a rýchlo napredujú.

Zaujímate nás a staráme sa o vás.

Hľadáme pre vás prácu podľa vašich preferencií, skúsenosti a zručnosti. Tým, že vám zabezpečíme prácu, sa však naša úloha nekončí. Zakladáme si na výbornej skúsenosti zo strany zamestnanca po celý čas pracovného pomeru. Naši interní koordinátori sú vám nepretržite k dispozícii na pracovisku aj mimo neho a operatívne s vami riešia vzniknuté situácie.