Odpovedáme všetkým uchádzačom

Zvárač

1 200 € netto Pelhřimov, Česká republika

Nástup ihneď   •   Trvalý pracovný pomer

Máš platný zváračský preukaz EÚ a aspoň 1 rok praxe? Pracuj pre nás ako zvárač tig a nerez! Ak máš navyše chuť spoznávať nové krajiny, neváhaj a pošli nám svoj životopis. Ponúkame ti atraktívny zárobok až 1 200 € v čistom a stabilné miesto u lídra v strojárenskom priemysle v Česku. O ubytovanie s dopravou sa starať nemusíš, pretože ti ho zabezpečíme zadarmo.Neváhaj a zavolaj na 02/20 839 500 ešte dnes, máme už len posledné voľné miesta.

Pracovná náplň zahŕňa:

  • Zváranie polotovarov podľa technickej dokumentácie

Prácou u nás získaš:

  • Možnosť zárobku 1 200 € v čistom
  • Ubytovanie v Česku ZADARMO
  • Doprava do Česka ZADARMO
  • Možnosť výberu záloh už po 1. odpracovanom týždni
  • Základnú zložku mzdy 530 €
  • Prácu v čistom a modernom prostredí
  • Obedy v novej jedálni za 1,25 € priamo vo fabrike
  • Každodennú starostlivosť agentúrneho koordinátora priamo na pracovisku

Požadujeme:

  • Prax ako zvárač tig a nerez aspoň 1 rok
  • Platný zváračský preukaz EÚ
  • Spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť

Hodnotenie zamestnancov:

Hľadal som si prácu aj s ubytovaním, aby som sa mohol odsťahovať od rodičov. Robím v Česku a za bývanie nič neplatím, čo mi veľmi vyhovuje.

Patrik, Operátor výroby

Často kladené otázky

O ubytovanie ani dopravu si nemusíte robiť starosti, o všetko sa postaráme my. Ubytovanie vám zabezpečíme na našich ubytovniach alebo v prenajatých bytoch. Dopravu u nás máte zdarma prenajatým autobusom alebo individuálne.

Počet ubytovaných na izbe závisí od aktuálnej obsadenosti ubytovne. Máme izby s kapacitou 2 až 5 osôb.

V rámci výberového procesu prechádzajú uchádzači o prácu jednoduchými testami. Netreba sa však báť. Ide o jednoduché testovanie pre zistenie zručnosti, ktoré každý zvládne.

Áno, ponúkame možnosť výberu záloh už po 1. odpracovanom týždni.

Odporúčame mať pri sebe na začiatok 40€. Po 1. odpracovanom týždni môžete využiť možnosť výberu záloh.

Je to veľmi jednoduché, postupujte podľa týchto krokov:

1) Kliknite na zelenú kolónku „Mám záujem“.
2) Vyplňte kontaktný formulár vašimi údajmi.
3) Po odoslaní formulára vás do 7 dní budú telefonicky kontaktovať naše náborárky.
4) Náborárky vám poskytnú všetky podrobné informácie a odpovedia na vaše otázky. Následne s vami spravia pracovný pohovor cez telefón.
5) Môžete sa začať tešiť na vašu novú prácu.

Nájdeme ti prácu

Pošli nám telefónne číslo a ozveme sa ti. Pomôžeme ti vybrať si a získať vhodnú prácu a všetko vybavíme za teba.