Najnovšie pozície: KING ANALYZER v silnej automotive spoločnosti v KechneciBrigáda v Košiciach, jednoduchá práca v pekárni.Príležitosť pre šikovné ženy: Staňte sa operátorkou výroby!Staňte sa súčasťou modernej výroby komponentov pre TOP automobilovú značku v Ćesku!Zarábajte do 1000 € ako operátor výroby v Nitre!Staň sa súčasťou modernej výroby komponentov pre TOP autá.Viete po poľsky? Zarábajte v Trnave až 884€!Hľadáme operátorov výroby pre modernú výrobu v Humpolci, českoZarábajte u svetového lídra v Česku 1035€ až 1100€!

02/20839500

Údržba zariadení

job position image
Termín nástupu: Ihneď
Druh pracovného pomeru: Trvalý pracovný pomer
Mzda: 1127€
Lokalita: Trnava, Slovensko

Kontaktujte nás

Express People

Tel: +421 220 839 500

Láka vás práca u lukratívnej značky? Máme pre vás dobrú správu! Známa automobilka so sídlom v Trnave práve teraz otvorila nové miesta  na údržbu zariadení a jedno z nich môže byť práve vaše. Čaká na vás plat do 1127€ a možnosť zarobiť si vďaka nadčasom a príplatkom, no to rozhodne nie je všetko!

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • Udržiavanie plynulosti chodu výroby
  • Diagnostikovanie poruchy strojov a zariadení pomocou PC a systému PLC
  • Zabezpečovanie opravy výrobných zariadení (elektrická, mechanická, pneumatická, hydraulická časť)
  • Vykonávanie preventívnej údržby a kontrola zariadení
  • Realizácia elektrických, automatizačných zmien a vylepšení potvrdených technikom špecialistom
  • Zúčastnenie sa na zabezpečení spoľahlivosti zariadení
  • Zmeny, inštalácie a opravy výrobných zariadení a ich súčastí
  • Podávanie návrhov na zmeny a podieľanie sa na neustálom zlepšovaní produktu a procesu
  • Pravidelné hlásenie porúch s následnou analýzou poruchy a návrhy riešenia poruchy
  • Dodržiavanie a aplikovanie bezpečnostných pokynov a pracovných štandardov

Požiadavky na zamestnanca:

  • Znalosť automatizácie a informačných systémov
  • Záujem o robotiku
  • Technické a logické myslenie
  • Ochota a chuť pracovať na zmeny a ďalej sa vzdelávať
  • Odolnosť voči stresu a záťaži
  • Stredoškolské vzdelanie elektrotechnického zamerania výhodou
  • Znalosť diagnostiky porúch pomocou PC a systému PLS (Simatic Step7, Schneider) výhodou
  • Vyhláška č.718/2002 alebo vyhláška č. 508/2009 § 21, prípadne § 22, §23 podmienkou

Ponúkame:

  • Nástup podľa dohody
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie a variabilné zložky mzdy
  • Príplatky za poobedné a nočné zmeny, sviatky a víkendy
  • Získanie praxe v renomovaného a najväčšieho výrobcu áut na Slovensku
  • Príspevok na ubytovanie a stravu
  • Teplá strava v závodnej jedálni

Naše benefity

  • Benefits
  • Pravidelný príjemPravidelný
    príjem
  • Nástup ihnedNástup
    ihned
  • Stabilné miestoStabilné
    miesto
  • Atraktívny zamestnávateľAtraktívny
    zamestnávateľ
  • Kariérny rastKariérny
    rast
Mám záujem
FacebookLinkedInTwitterPrintEmail