Najnovšie pozície: Brigáda v Košiciach, jednoduchá práca v pekárni.Príležitosť pre šikovné ženy: Staňte sa operátorkou výroby!Staňte sa súčasťou modernej výroby komponentov pre TOP automobilovú značku v Ćesku!Zarábajte do 1000 € ako operátor výroby v Nitre!Staň sa súčasťou modernej výroby komponentov pre TOP autá.Viete po poľsky? Zarábajte v Trnave až 884€!Hľadáme operátorov výroby pre modernú výrobu v Humpolci, českoZarábajte u svetového lídra v Česku 1035€ až 1100€!

02/20839500

Technik údržby

job position image
Termín nástupu: ASAP (dohodou)
Druh pracovného pomeru: Trvalý pracovný pomer
Mzda: Dohodou
Lokalita: Voderady, Slovensko

Kontaktujte nás

Ing. Katarína HANDŽÁKOVÁ

Štúrova 27, 040 01 Košice
Tel: +421 918 833 156

Máte elektrotechnické vzdelanie? Rozbehnite svoju kariéru v automobilovom priemysle u renomovaného lídra na trhu. Ako TECHNIKA ÚDRŽBY Vás čaká stabilné miesto, atraktívne finančné ohodnotenie, ubytovanie a doprava zadarmo! Stačí ak ste spoľahlivý, zodpovedný a znalý automatizačnej techniky riadenia a regulácie. Je to práca pre Vás? Neváhajte a volajte 0918 833 156 alebo nám pošlite životopis na permanentplacement@express-people.com!

Náplňou Vašej práce bude:

  • vykonávanie opráv a odstraňovanie porúch na výrobnom zariadení
  • pravidelná preventívna a prediktívna údržba strojov a zariadení
  • analýza a vykonávanie opatrení na odstránenie porúch a ich príčin
  • zlepšovanie zariadení so zameraním na zvyšovanie spoľahlivosti a životnosti
  • zodpovednosť za funkčnosť zariadení

Požadujeme od Vás:

  • ukončené stredoškolské (elektrotechnické) vzdelanie s maturitou
  • prax v údržbe 2 roky
  • znalosť automatizačnej techniky, senzorov, pohonov, riadenia a regulácie
  • vyhláška 718/2002, § 22 je podmienkou
  • používateľské znalosti práce s PC a Microsoft Excel

Očakávame od Vás:

  • zodpovedný prístup k práci
  • spoľahlivosť
  • ochota pracovať na 3 zmeny
  • zručnosť v elektrotechnike

Benefity ponúkané spoločnosťou:

  • stabilná práca s dlhodobou perspektívou
  • atraktívne platové ohodnotenie
  • ubytovanie zadarmo
  • doprava do zamestnania zadarmo
  • možnosť kariérneho rastu
  • práca v renomovanej spoločnosti
  • zaškolenie zadarmo
  • príjemné pracovné prostredie

Naše benefity

  • Benefits
  • Pravidelný príjemPravidelný
    príjem
  • Nástup ihnedNástup
    ihned
  • Stabilné miestoStabilné
    miesto
  • Doprava zabezpečenáDoprava
    zabezpečená
  • Ubytovanie zabezpečenéUbytovanie
    zabezpečené
  • Zaškolenie zdarmaZaškolenie
    zdarma
  • Atraktívny zamestnávateľAtraktívny
    zamestnávateľ
  • Kariérny rastKariérny
    rast
Mám záujem
FacebookLinkedInTwitterPrintEmail