Najnovšie pozície: Brigáda v Košiciach, jednoduchá práca v pekárni.Staňte sa súčasťou modernej výroby komponentov pre TOP automobilovú značku v Ćesku!Zarábajte do 700 € ako operátor výroby v Nitre!Staň sa súčasťou modernej výroby komponentov pre TOP autá.

02/20839500

Senior Logistics Officer

job position image
Termín nástupu: Ihneď
Druh pracovného pomeru: TPP
Mzda: atraktívne finančné ohodnotenie
Lokalita: Lozorno, Slovensko

Kontaktujte nás

Ing. Katarína HANDŽÁKOVÁ

Štúrova 27, 040 01 Košice
Tel: +421 918 833 156

Máte skúsenosti z oblasti logistiky? Pracujte pre nás ako Senior Logistics Officer v Lozorne. Okrem atraktívneho platu získate stabilnú prácu s možnosťou neustáleho kariérneho rastu. Tešiť sa môžete aj na interné firemné benefity. V prípade potreby ubytovania, získate aj relokačný bonus. Ozvite sa nám ešte dnes.

Náplňou vašej práce bude:

- Plánovanie výroby nádrží, náhradných a ďalších dielov prideleného produktu podľa požiadaviek na expedíciu výrobných kapacít
- Plánovanie nákupu materiálov a komponentov pre výrobu prideleného produktu
- Zodpovednosť za objednávanie komponentov a materiálu pre výrobu prideleného produktu
- Organizácia procesu dovozu komponentov a materiálu pre výrobu prideleného produktu
- Organizácia expedície hotových nádrží, ďalších dielov prideleného produktu a požadovaných náhradných dielov zo závodu zákazníkovi
- Realizácia plynulej komunikácie so stanoveným zákazníckym centrom
- Sledovanie obehu dokladov, týkajúcich sa nákupu materiálov
- Zabezpečovanie vykonania pravidelných inventúr skladových materiálov
- Zabezpečovanie externej prepravy a colných náležitosti prostredníctvom dodávateľských firiem
- Sledovanie a vyhodnocovanie logistických nákladov
- Po porade s manažérom úseku spolupodieľanie sa na vytváraní smerníc a pracovných inštrukcií týkajúcich sa logistiky
- Spoluorganizovanie výrobi nádrží pre externé testy a pred sériové fázy projektov
- Sledovanie vývojov právnych noriem v oblasti enviromentu relevantných pre logistiku a právnych noriem súvisiacich so vstupom SR do EU

Ponúkame:

- Veľmi atraktívne finančné ohodnotenie

- Relokačný mesačný bonus k výplate v prípade potreby ubytovania pre kandidáta zo vzdialenejšieho mesta

- Práca v silnej automotive spoločnosti

- Možnosť kariérneho rastu

- Firemné interné benefity

Požadujeme:

- Ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie

- Skúsenosti z oblasti logistiky, ideálne v automotive industry

- Nutná znalosť angličtiny a aspoň miniatúrna znalosť nemčiny

Naše benefity

  • Benefits
  • Pravidelný príjemPravidelný
    príjem
  • Nástup ihnedNástup
    ihned
  • Stabilné miestoStabilné
    miesto
  • Atraktívny zamestnávateľAtraktívny
    zamestnávateľ
  • Kariérny rastKariérny
    rast