Najnovšie pozície: Brigáda v Košiciach, jednoduchá práca v pekárni.Príležitosť pre šikovné ženy: Staňte sa operátorkou výroby!Zarábajte do 1000 € ako operátor výroby v Nitre!Staň sa súčasťou modernej výroby komponentov pre TOP autá.Viete po poľsky? Zarábajte v Trnave až 884€!Hľadáme operátorov výroby pre modernú výrobu v Humpolci, českoZarábajte u svetového lídra v Česku 1035€ až 1100€!

02/20839500

Operátor výroby

job position image
Termín nástupu: Ihneď
Druh pracovného pomeru: Trvalý pracovný pomer
Mzda: 1000 €
Lokalita: Voderady, Slovensko

Kontaktujte nás

Express People

Tel: +421 220 839 500

Ak si hľadáš seriózne zamestnanie, tak sa pridaj k našej spoločnosti, ktorá zamestnáva vyše 136 000 zamestnancov. Ponúkame ti pozíciu operátora výroby v automobilovom priemysle u jedného z najväčších svetových dodávateľov sedačiek pre luxusné automobily.

Čo u nás získaš?

  •         1000 € mzdu
  •         100 € odmena pre operátora mesiaca
  •         105 € mesačný výkonnostný bonus
  •         35 € dochádzkový bonus
  •         príplatok za prácu v noci, cez víkendy a cez sviatky
  •         dopravu do práce a z práce ZADARMO
  •         ubytovanie taktiež zadarmo
  •         stravné lístky v hodnote 3,40 €

Čo bude tvojou náplňou práce?

  •         výroba a kompletizácia autosedačiek
  •         naťahovanie poťahov na autosedačky
  •         zakladanie jednotlivých komponentov
  •         kontrola vyrobených dielov
  •         práca v stoji

Aké sú požiadavky na teba?

  •     minimálne vzdelanie stredoškolské bez maturity
  •     predchádzajúca prax z výroby alebo výrobnej linky je výhodou, nie však podmienkou

Naše benefity

  • Benefits
  • Pravidelný príjemPravidelný
    príjem
  • Nástup ihnedNástup
    ihned
  • Stabilné miestoStabilné
    miesto
  • Doprava zabezpečenáDoprava
    zabezpečená
  • Ubytovanie zabezpečenéUbytovanie
    zabezpečené
  • Atraktívny zamestnávateľAtraktívny
    zamestnávateľ
Mám záujem
FacebookLinkedInTwitterPrintEmail