Odpovedáme všetkým uchádzačom

Montážnik autosedačiek

1015 € Tachov, Česká republika

Nástup ihneď   •   Trvalý pracovný pomer

Naštartujte kariéru v automobilovom priemysle! Ponúkame vám jednoduchú a stabilnú prácu operátora výroby u prestížnej značky, ktorá sa zameriava na výrobu sedačiek pre špičkové automobily. K nej vám navyše poskytneme stabilný zárobok s možnosťou bonusov a príplatkov, ubytovanie a dopravu zadarmo a ďalšie výhody. Začať môžete aj bez predošlej praxe!

Náplňou vašej práce bude:

  • kompletizácia sedačiek pre luxusné automobily
  • stanete sa súčasťou modernej výroby komponentov pre TOP automobilovú značku

Ponúkame:

  • stabilný zárobok vyplácaný načas
  • stabilnú prácu aj bez predošlej praxe
  • ubytovanie zdarma
  • dopravu zdarma do ČR aj na miesto práce
  • atraktívne a čisté moderné prostredie
  • možnosť zarobiť si viac vďaka bonusom a nadčasom
  • stravovanie v závodnej jedálni – nárok na jedno teplé jedlo po každej zmene zadarmo

Požadujeme:

  • dosiahnuté základné vzdelanie
  • predošlá prax nie je potrebná

Hodnotenie zamestnancov:

Keď som nastupovala do práce, trochu som sa bála, lebo som počula od ľudí všeličo. Ale ja mám dobrú skúsenosť. Výplata načas, podmienky splnené, môžem odporúčať.

Anna, Operátorka Výroby

Ubytovanie zadarmo:

Prezrite si fotografie pracoviska a ubytovania ktoré pre Vás máme pripravené:

Často kladené otázky

O ubytovanie ani dopravu si nemusíte robiť starosti, o všetko sa postaráme my. Ubytovanie vám zabezpečíme na našich ubytovniach alebo v prenajatých bytoch. Dopravu u nás máte zdarma prenajatým autobusom alebo individuálne.

Počet ubytovaných na izbe závisí od aktuálnej obsadenosti ubytovne. Máme izby s kapacitou 2 až 5 osôb.

V rámci výberového procesu prechádzajú uchádzači o prácu jednoduchými testami. Netreba sa však báť. Ide o jednoduché testovanie pre zistenie zručnosti, ktoré každý zvládne.

Áno, ponúkame možnosť výberu záloh už po 1. odpracovanom týždni.

Odporúčame mať pri sebe na začiatok 40€. Po 1. odpracovanom týždni môžete využiť možnosť výberu záloh.

Nájdeme ti prácu

Pošli nám telefónne číslo a ozveme sa ti. Pomôžeme ti vybrať si a získať vhodnú prácu a všetko vybavíme za teba.