Odpovedáme všetkým uchádzačom

Operátor výroby

od 900 € Lozorno, Slovensko

Nástup ihneď   •   Trvalý pracovný pomer

Zarábajte v Lozorne u popredného svetového dodávateľa príslušenstva pre automobilový trh. Staňte sa súčasťou výroby strešných systémov pre luxusné automobily so zameraním na vysokú kvalitu a presnosť.

Náplň práce:

  • vykonávanie práce podľa požiadaviek pracovného miesta
  • práca na rôznych pozíciách podľa určenia majstra
  • vykonávanie ďalších úloh a činností podľa dohodnutého druhu práce

Požiadavky na zamestnanca:

  • manuálna zručnosť
  • schopnosť zvládnuť viaceré pracovné operácie
  • flexibilita vrámci viacerých pracovných pozícií
  • technické myslenie výhodou
  • skúsenosti z automobilového priemyslu výhodou
  • zodpovednosť
  • precíznosť
  • disciplinovanosť
  • dochvíľnosť

Čo u nás získate?

  • atraktívny zárobok 900€ v hrubom
  • mesačný dochádzkový bonus 35€
  • možnosť výberu týždennej zálohy 30€ až do prvej mzdy
  • rôzne mesačné prémie a bonusy podľa pracovného miesta
  • príplatky za poobednú, nočnú, sviatok, nadčas, víkendy a za sťažené pracovné prostredie
  • možnosť kariérneho rastu
  • pracovná zmluva na dobu neurčitú od druhého dňa na pohovore
  • stravné lístky v hodnote 3,80 €
  • stravovanie v závodnej jedálni

Hodnotenie zamestnancov:

Prácu operátorky mi odporučila moja sestra, ktorá v Express People už robila. Ja som tu dva mesiace a zatiaľ som spokojná.

Veronika, Operátorka výroby

Často kladené otázky

O ubytovanie ani dopravu si nemusíte robiť starosti, o všetko sa postaráme my. Ubytovanie vám zabezpečíme na našich ubytovniach alebo v prenajatých bytoch. Dopravu u nás máte zdarma prenajatým autobusom alebo individuálne.

Počet ubytovaných na izbe závisí od aktuálnej obsadenosti ubytovne. Máme izby s kapacitou 2 až 5 osôb.

V rámci výberového procesu prechádzajú uchádzači o prácu jednoduchými testami. Netreba sa však báť. Ide o jednoduché testovanie pre zistenie zručnosti, ktoré každý zvládne.

Áno, ponúkame možnosť výberu záloh už po 1. odpracovanom týždni.

Odporúčame mať pri sebe na začiatok 40€. Po 1. odpracovanom týždni môžete využiť možnosť výberu záloh.

Nájdeme ti prácu

Pošli nám telefónne číslo a ozveme sa ti. Pomôžeme ti vybrať si a získať vhodnú prácu a všetko vybavíme za teba.