Najnovšie pozície: Brigáda v Košiciach, jednoduchá práca v pekárni.Príležitosť pre šikovné ženy: Staňte sa operátorkou výroby!Staňte sa súčasťou modernej výroby komponentov pre TOP automobilovú značku v Ćesku!Zarábajte do 1000 € ako operátor výroby v Nitre!Staň sa súčasťou modernej výroby komponentov pre TOP autá.Viete po poľsky? Zarábajte v Trnave až 884€!Hľadáme operátorov výroby pre modernú výrobu v Humpolci, českoZarábajte u svetového lídra v Česku 1035€ až 1100€!

02/20839500

Operátor výroby

job position image
Termín nástupu: Ihneď
Druh pracovného pomeru: Trvalý pracovný pomer
Mzda: do 700 € brutto
Lokalita: Prešov, Slovensko

Kontaktujte nás

Patrícia TABAČKOVÁ
Express People
Tel: +421 918 849 376

Ak si hľadáš seriózne zamestnanie, tak sa pridaj k našej spoločnosti, ktorá zamestnáva vyše 156 000 zamestnancov. Ponúkame ti pozíciu operátora výroby v automobilovom priemysle u jedného z najväčších svetových dodávateľov komponentov pre najvýznamnejšie svetové automobilky.

Čo u nás získaš?

  • mzda do 700 € brutto
  • dochádzkový bonus
  • výkonnostný bonus
  • príplatky za nočné zmeny, sviatky, víkendy
  • možnosť nadčasov – atraktívne odmeny, vysoké príplatky pri poobednej a nočnej zmene - až 40% príplatok za nadčas počas týždňa
  • možnosť výberu záloh po 1. odpracovanom týždni
  • bezprašné a moderné prostredie
  • len 5 minút pešo zo stanice do zamestnania
  • strava zabezpečená priamo vo fabrike, obed za 1,08€

Čo bude tvojou náplňou práce?

  • montáž konštrukcie autosedačiek a opierok pre svetové značky Porsche, Lamborghini, Audi, Land Rover, Citroen, Peugeot, Renault, montáž
  • koľají pre autosedadlá
  • montáž dielov
  • obsluha montážnej linky
  • kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu
  • dodržiavanie predpísaných pracovných postupov a noriem kvality
  • práca v stoji

Aké sú požiadavky na teba?

  • minimálne vzdelanie základné
  • predchádzajúca prax z výroby alebo výrobnej linky je výhodou, nie však podmienkou

Kontakt:

Patrícia Tabačková 0918 849 376 patricia.tabackova@express-people.com

Naše benefity

  • Benefits
  • Pravidelný príjemPravidelný
    príjem
  • Nástup ihnedNástup
    ihned
  • Stabilné miestoStabilné
    miesto
Mám záujem
FacebookLinkedInTwitterPrintEmail