Najnovšie pozície: KING ANALYZER v silnej automotive spoločnosti v KechneciStaňte sa súčasťou modernej výroby komponentov pre TOP automobilovú značku v Ćesku!Brigáda v Košiciach, jednoduchá práca v pekárni.Príležitosť pre šikovné ženy: Staňte sa operátorkou výroby!Zarábajte do 1000 € ako operátor výroby v Nitre!Staň sa súčasťou modernej výroby komponentov pre TOP autá.Viete po poľsky? Zarábajte v Trnave až 884€!Hľadáme operátorov výroby pre modernú výrobu v Humpolci, českoZarábajte u svetového lídra v Česku 1035€ až 1100€!

02/20839500

Operátor výroby

job position image
Termín nástupu: Ihneď
Druh pracovného pomeru: Trvalý pracovný pomer
Mzda: 1015 €
Lokalita: Tachov, Plzeňský kraj, Česko

Kontaktujte nás

Express People

Tel: +421 220 839 500

Naštartujte kariéru v automobilovom priemysle! Ponúkame vám jednoduchú a stabilnú prácu operátora výroby u prestížnej značky, ktorá sa zameriava na výrobu sedačiek pre špičkové automobily. K nej vám navyše poskytneme stabilný zárobok od 700€ do 1015€, ubytovanie a dopravu zadarmo a ďalšie výhody. Začať môžete aj bez predošlej praxe!

Náplňou vašej práce bude:

  • Kompletizácia sedačiek pre luxusné automobily
  • Stanete sa súčasťou modernej výroby komponentov pre TOP automobilovú značku

Ponúkame:

  • Zárobok od 700€ do 1015€
  • Stabilnú prácu aj bez predošlej praxe
  • Ubytovanie zdarma
  • Dopravu zdarma do ČR aj na miesto práce
  • Atraktívne a čisté moderné prostredie
  • Možnosť zarobiť si viac vďaka bonusom a nadčasom
  • Stravovanie v závodnej jedálni – nárok na jedno teplé jedlo po každej zmene zadarmo

Požadujeme:

  • Dosiahnuté základné vzdelanie
  • Predošlá prax nie je potrebná

Adient T

Naše benefity

  • Benefits
  • Pravidelný príjemPravidelný
    príjem
  • Nástup ihnedNástup
    ihned
  • Stabilné miestoStabilné
    miesto
  • Doprava zabezpečenáDoprava
    zabezpečená
  • Ubytovanie zabezpečenéUbytovanie
    zabezpečené
  • Zaškolenie zdarmaZaškolenie
    zdarma
  • Atraktívny zamestnávateľAtraktívny
    zamestnávateľ
  • Kariérny rastKariérny
    rast
Mám záujem
FacebookLinkedInTwitterPrintEmail