Najnovšie pozície: Brigáda v Košiciach, jednoduchá práca v pekárni.Staňte sa súčasťou modernej výroby komponentov pre TOP automobilovú značku v Ćesku!Zarábajte do 700 € ako operátor výroby v Nitre!Staň sa súčasťou modernej výroby komponentov pre TOP autá.

02/20839500

Montážny pracovník

job position image
Termín nástupu: Ihneď
Druh pracovného pomeru: TPP
Mzda: 1000 €
Lokalita: Bratislava, Slovensko

Kontaktujte nás

Express People

Štúrova 27, 040 01 Košice
Tel: 02/20839500

Ponúkame nové pracovné miesta v automobilovom priemysle pre mužov aj ženy. Získajte atraktívnu prácu montážnika s platom 1 000 €. Využite príležitosť a zamestnajte sa v plne automatizovanej výrobnej hale už dnes. Pokiaľ bývate v okolí Bratislavy získate príplatky na dopravu. Ak vycestujete za prácou zo vzdialenejšieho kúta Slovenska, nemusíte sa obávať, ubytovanie vám zabezpečíme. Neváhajte, počet voľných miest je obmedzený.

Čo bude vašou náplňou práce?

  • montáž stropných clon a madiel do áut prestížnych značiek ako BMW, Porsche, Audi, Škoda, Volkswagen
  • jednoduché lepiace úkony spojené s kompletizáciou produktov
  • dodržiavanie kódexu obliekania a BOZP

Čo vám ponúkame?

  • atraktívne finančné ohodnotenie 1 000€
  • príspevok na dopravu od 50€ - 70€
  • zabezpečené ubytovanie
  • príspevok na stravu v hodnote 4,50€ za zmenu
  • možnosť výberu záloh už po 1. odpracovanom týždni
  • výkonnostný bonus 100€
  • základnú zložku mzdy 810€
  • nadštandardné príplatky za nočné zmeny, nadčasy, prácu počas sviatkov
  • odborné kurzy podľa profesijných potrieb zamestnanca
  • raz ročne balík vitamínov
  • vianočný balíček
  • nefajčiarsky príspevok 10€/mesiac

Čo od vás požadujeme?

  • výborný zdravotný stav
  • skúsenosti z podobnej pracovnej pozície aspoň po dobu pol roka
  • minimálne stredoškolské vzdelanie

Naše benefity

  • Benefits
  • Pravidelný príjemPravidelný
    príjem
  • Nástup ihnedNástup
    ihned
  • Stabilné miestoStabilné
    miesto
  • Doprava zabezpečenáDoprava
    zabezpečená
  • Ubytovanie zabezpečenéUbytovanie
    zabezpečené
  • Zaškolenie zdarmaZaškolenie
    zdarma
  • Atraktívny zamestnávateľAtraktívny
    zamestnávateľ
  • Kariérny rastKariérny
    rast