Najnovšie pozície: Brigáda v Košiciach, jednoduchá práca v pekárni.Staňte sa súčasťou modernej výroby komponentov pre TOP automobilovú značku v Ćesku!Zarábajte do 700 € ako operátor výroby v Nitre!Staň sa súčasťou modernej výroby komponentov pre TOP autá.

02/20839500

Montážny pracovník

job position image
Termín nástupu: Ihneď
Druh pracovného pomeru: TPP
Mzda: 1000€
Lokalita: Bratislava, Slovensko

Kontaktujte nás

Express People

Štúrova 27, 040 01 Košice
Tel: 02/20839500

Ponúkame nové pracovné miesta v automobilovom priemysle pre mužov aj ženy. Získajte atraktívne miesto montážnika s platom až 1 000 €. Využite príležitosť jednoduchej práce v plne automatizovanej výrobnej hale a dostanete aj príplatky na dopravu či ubytovanie. Neváhajte, počet voľných miest je obmedzený.

Čo bude vašou náplňou práce?

  • montáž stropných clon a madiel do áut prestížnych značiek ako BMW, Porsche, Audi, Škoda, Volkswagen
  • jednoduché lepiace úkony spojené s kompletizáciou produktov
  • dodržiavanie kódexu obliekania a BOZP

Čo vám ponúkame?

  • atraktívne finančné ohodnotenie 1000 €
  • príspevok na dopravu od 50€ - 70€
  • príspevok na ubytovanie vo výške 80€ - 180€
  • zabezpečené ubytovanie pre ľudí, ktorí bývajú ďalej ako 80 km od miesta práce
  • príspevok na stravu v hodnote 4,50€ za zmenu
  • možnosť výberu záloh už po 1. odpracovanom týždni
  • výkonnostný bonus 100€
  • nadštandardné príplatky za nočné zmeny, nadčasy, prácu počas sviatkov
  • odborné kurzy podľa profesijných potrieb zamestnanca
  • raz ročne balík vitamínov
  • vianočný balíček
  • nefajčiarsky príspevok

Čo od vás požadujeme?

  • výborný zdravotný stav
  • skúsenosti z podobnej pracovnej pozície aspoň po dobu pol roka
  • minimálne stredoškolské vzdelanie

Naše benefity

  • Benefits
  • Pravidelný príjemPravidelný
    príjem
  • Nástup ihnedNástup
    ihned
  • Stabilné miestoStabilné
    miesto
  • Doprava zabezpečenáDoprava
    zabezpečená
  • Ubytovanie zabezpečenéUbytovanie
    zabezpečené
  • Zaškolenie zdarmaZaškolenie
    zdarma
  • Atraktívny zamestnávateľAtraktívny
    zamestnávateľ
  • Kariérny rastKariérny
    rast