Najnovšie pozície: Brigáda v Košiciach, jednoduchá práca v pekárni.Príležitosť pre šikovné ženy: Staňte sa operátorkou výroby!Staňte sa súčasťou modernej výroby komponentov pre TOP automobilovú značku v Ćesku!Zarábajte do 1000 € ako operátor výroby v Nitre!Staň sa súčasťou modernej výroby komponentov pre TOP autá.Viete po poľsky? Zarábajte v Trnave až 884€!Hľadáme operátorov výroby pre modernú výrobu v Humpolci, českoZarábajte u svetového lídra v Česku 1035€ až 1100€!

02/20839500

Montážnik

job position image
Termín nástupu: ihneď
Druh pracovného pomeru: Trvalý pracovný pomer
Mzda: 600€ netto
Lokalita: Příbram, Plzeňský kraj, Česko

Kontaktujte nás

Express People

Tel: +421 220 839 500

Hľadáme mužov aj ženy s chuťou pracovať pre lídra v elektrotechnickom priemysle. Vycestujte za prácou do Česka a užívajte si bonusy zahraničného zamestnávateľa. Atraktívny plat, vysoké príplatky za nadčasy, ubytovanie a dopravu úplne zadarmo a ďalšie benefity. Navyše, začať môžete aj bez praxe, všetko vás na mieste zaučíme. Využite príležitosť a zamestnajte sa ešte dnes!

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • Kompletizácia a balenie finálnych produktov
  • Výroba komponentov pre dátové centrá

Ponúkame Vám:

  • Možnosť zárobku 600 € v čistom
  • Ubytovanie v Česku poskytujeme ZADARMO
  • Dopravu do Česka ZADARMO
  • Bonus 78 € po 30 odpracovaných dňoch
  • Bonus 118€ po 3 odpracovaných mesiacoch
  • Výkonnostné a dochádzkové bonusy
  • Možnosť výberu záloh už po 1. odpracovanom týždni
  • Prácu v čistom a tichom prostredí
  • Zaškolíme Vás zdarma
  • Obedy za 1,25€ v jedálni priamo vo fabrike
  • Každodennú starostlivosť agentúrneho koordinátora priamo na pracovisku
  • Príležitosť získať skúsenosti a naštartovať svoju kariéru
  • Vianočný večierok

Požadujeme od Vás:

  • Základné vzdelanie
  • Prax je výhodou, nie však podmienkou, zaškolíme Vás zadarmo

Naše benefity

  • Benefits
  • Pravidelný príjemPravidelný
    príjem
  • Nástup ihnedNástup
    ihned
  • Stabilné miestoStabilné
    miesto
  • Doprava zabezpečenáDoprava
    zabezpečená
  • Ubytovanie zabezpečenéUbytovanie
    zabezpečené
  • Zaškolenie zdarmaZaškolenie
    zdarma
  • Atraktívny zamestnávateľAtraktívny
    zamestnávateľ
  • Kariérny rastKariérny
    rast
Mám záujem
FacebookLinkedInTwitterPrintEmail