Najnovšie pozície: KING ANALYZER v silnej automotive spoločnosti v KechneciBrigáda v Košiciach, jednoduchá práca v pekárni.Príležitosť pre šikovné ženy: Staňte sa operátorkou výroby!Staňte sa súčasťou modernej výroby komponentov pre TOP automobilovú značku v Ćesku!Zarábajte do 1000 € ako operátor výroby v Nitre!Staň sa súčasťou modernej výroby komponentov pre TOP autá.Viete po poľsky? Zarábajte v Trnave až 884€!Hľadáme operátorov výroby pre modernú výrobu v Humpolci, českoZarábajte u svetového lídra v Česku 1035€ až 1100€!

02/20839500

Marketing Specialist

job position image
Termín nástupu: Ihneď
Druh pracovného pomeru: Trvalý pracovný pomer
Mzda: Dohodou
Lokalita: Košice, Slovensko

Kontaktujte nás

Michaela HENKELOVÁ

Štúrova 27, 040 01 Košice
Tel: +421 918 721 480

Ak hľadáš zaujímavú prácu v aktívnom a dynamickom prostredí marketingového oddelenia si na správnom mieste.

Čo bude tvojou náplňou práce?

  • realizácia marketingových kampaní – online, offline
  • podieľanie sa na medzinárodnom marketingu
  • spolupráca s reklamnými agentúrami
  • príprava marketingových materiálov – letáky, bannery
  • komunikácia s inými oddeleniami v rámci spoločnosti
  • asistencia pri organizovaní a príprave eventov

Čo získaš prácou u nás?

  • skúsenosť s prácou v dynamickej, rýchlo sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti
  • prácu na zaujímavých marketingových offline aj online projektoch v niekoľkočlennom marketingovom tíme
  • výkon práce z centrály, sídliacej v Business Centre v srdci Košíc
  • možnosť vzdelávania
  • pravidelné školenia

Ponúkame ti:

  • každodennú podporu zo strany kolegov a celého tímu
  • získanie praktických skúseností s najnovšími trendami v oblasti marketingu
  • možnosť získať reálne skúsenosti a nahliadnuť do zákulisia fungovania jednej z TOP personálnych spoločností

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • prax v marketingu 1.rok
  • proaktivita
  • chuť pracovať a učiť sa nové veci
  • komunikatívnosť
  • kreativita

Požadované vzdelanie

  • stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

  • Marketing

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti – používateľ

  • Microsoft Excel – pokročilý
  • Microsoft Word – pokročilý
  • Microsoft Outlook – pokročilý
  • Microsoft PowerPoint – pokročilý

Vodičský preukaz

B

Informácie o výberovom konaní:

V nasledujúcich dňoch budú prijaté životopisy starostlivo posúdené vzhľadom na požiadavky a nároky na pozíciu, o ktorú máte záujem.

Ak si to práve ty a túžiš získať prax a množstvo zaujímavých skúseností s prácou na marketingu pre medzinárodnú spoločnosť, ozvi sa nám na: kariera@express-people.com

Nezabudni nám dať v skratke vedieť, prečo by sme si mali vybrať práve teba!

Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Naše benefity

  • Benefits
  • Pravidelný príjemPravidelný
    príjem
  • Nástup ihnedNástup
    ihned
  • Stabilné miestoStabilné
    miesto
  • Atraktívny zamestnávateľAtraktívny
    zamestnávateľ
  • Kariérny rastKariérny
    rast
Mám záujem
FacebookLinkedInTwitterPrintEmail