Najnovšie pozície: KING ANALYZER v silnej automotive spoločnosti v KechneciBrigáda v Košiciach, jednoduchá práca v pekárni.Príležitosť pre šikovné ženy: Staňte sa operátorkou výroby!Staňte sa súčasťou modernej výroby komponentov pre TOP automobilovú značku v Ćesku!Zarábajte do 1000 € ako operátor výroby v Nitre!Staň sa súčasťou modernej výroby komponentov pre TOP autá.Viete po poľsky? Zarábajte v Trnave až 884€!Hľadáme operátorov výroby pre modernú výrobu v Humpolci, českoZarábajte u svetového lídra v Česku 1035€ až 1100€!

02/20839500

Koordinátor výroby

job position image
Termín nástupu: Ihneď
Druh pracovného pomeru: Trvalý pracovný pomer
Mzda: Dohodou
Lokalita: Rôzne lokality, Česko

Kontaktujte nás

Michaela HENKELOVÁ

Štúrova 27, 040 01 Košice
Tel: +421 918 721 480

Začnite pracovať ako koordinátor vo výrobe! Pozícia je vhodná pre všetkých, ktorí hľadajú dynamickú prácu, kde budú môcť prísť do kontaktu s mnohými ľuďmi a zároveň si naštartujú svoju kariéru. Našli ste sa v tom? V takom prípade ste ideálnym kandidátom!

Vašou každodennou náplňou práce bude:

  • zabezpečenie plynulosti výroby
  • denná spolupráca a kontakt so zamestnancami a klientmi
  • kompletná starostlivosť o zverených zamestnancov: dozor na výkon, zabezpečovanie ubytovania
  • plánovanie a rozpis zmien zamestnancom, kontrola dochádzky a následná administratíva
  • koordinácia výroby, kontrola produktivity, dohľad nad plnením noriem
  • administratívne práce
  • reporting

Ideálny kandidát:

  • má minimálne stredoškolské vzdelanie
  • má schopnosť viesť ľudí, je komunikatívny, empatický a asertívny
  • má dobré organizačé schopnosti
  • znalosti práce s PC – MS Excel, MS Word, MS Outlook na úrovni pokročilý
  • rád komunikuje s ľuďmi, zvláda stres a vyžaruje z neho prirodzená autorita
  • je samostatný a zodpovedný
  • ovláda anglický jazyk na úrovni začiatočník (A2)
  • ovláda rumunský jazyk na úrovni mierne pokročilý (B2)
  • alebo poľský jazyk na úrovni mierne pokročilý (B2)
  • má vodičský preukaz – B
  • anglický jazyk a predošlá prax na podobnej pozícii sú výhodou

Ponúkame ti:

  • zaujímavú prácu koordinátora, vďaka ktorej naštartujete svoj kariérny rast
  • výbornú príležitosť pre rozvoj svojich schopností a zručností
  • nástup na pracovnú zmluvu
  • moderné pracovné prostredie
  • služobný mobil a notebook
  • možnosť zarobiť viac vďaka bonusom za vyšší výkon
  • ubytovanie pre nelokálnych zamestnancov zadarmo
  • rôzne školenia a možnosť kariérneho rastu

Lokalita:

Česko

Informácie o výberovom konaní:

V nasledujúcich dňoch budú prijaté životopisy starostlivo posúdené vzhľadom na požiadavky a nároky na pozíciu, o ktorú máte záujem.

Ak si to práve ty a túžiš získať prax a množstvo zaujímavých skúseností pre medzinárodnú spoločnosť, ozvi sa nám na: kariera@express-people.com

Nezabudni nám dať v skratke vedieť, prečo by sme si mali vybrať práve teba!

Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Naše benefity

  • Benefits
  • Pravidelný príjemPravidelný
    príjem
  • Nástup ihnedNástup
    ihned
  • Stabilné miestoStabilné
    miesto
  • Atraktívny zamestnávateľAtraktívny
    zamestnávateľ
  • Kariérny rastKariérny
    rast
Mám záujem
FacebookLinkedInTwitterPrintEmail