Odpovedáme všetkým uchádzačom

Elektrotechnik

840 € Nitra

Nástup ihneď   •   Trvalý pracovný pomer

Máte technické vzdelanie a osvedčenie o praxi v elektrotechnike podľa vyhlášky 21, 22 a 23? Ponúkame vám miesto technika v Nitre. Zarábajte u celosvetovo uznávaného lídra vo výrobe elektroniky.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • analýza výrobného automatizačného procesu
  • návrhy, vytváranie a plánovanie konceptov automatizácie
  • výber technológií a hardvéru a následná implementácia do výrobného prostredia
  • komunikácia s dodávateľmi
  • podpora manažmentu výroby a údržby
  • demontáž a montáž vyradených produktov podľa operačných štandardov
  • zisťovanie mechanických a elektrických porúch na testovacích zariadeniach podľa stanovených postupov
  • výmena chybných elektrických súčiastok na doskách plošných spojov
  • sumarizácia porúch a reporting

Požiadavky na zamestnanca:

  • vzdelanie v odbore elektrotechnika
  • osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa § 21, 22 a 23 vyhl. č. 508/2009 Z.z.
  • programovacie zručnosti v jazyku C a C#
  • užívateľ NI TestStand, Labwindows výhodou
  • skúsenosti s vývojom hardvéru
  • programovanie mikrokontrolérov v jazyku C a Assembler

Ponúkame:

  • atraktívne finančné ohodnotenie – 840€
  • ubytovanie zadarmo
  • flexibilný pracovný čas
  • príplatky za nadčasy
  • základnú zložku mzdy 752€
  • prácu v modernom prostredí
  • školenie zdarma
  • možnosť kariérneho rastu

Hodnotenie zamestnancov:

Pracujem tu s manželkou už skoro rok. Aj keď sme sa kvôli práci museli sťahovať neľutujeme. Dcéra študuje v Bratislave, a tak sa vidíme častejšie ako keď sme boli doma v Prešove.

Peter, Operátor Výroby

Často kladené otázky

O ubytovanie ani dopravu si nemusíte robiť starosti, o všetko sa postaráme my. Ubytovanie vám zabezpečíme na našich ubytovniach alebo v prenajatých bytoch. Dopravu u nás máte zdarma prenajatým autobusom alebo individuálne.

Počet ubytovaných na izbe závisí od aktuálnej obsadenosti ubytovne. Máme izby s kapacitou 2 až 5 osôb.

V rámci výberového procesu prechádzajú uchádzači o prácu jednoduchými testami. Netreba sa však báť. Ide o jednoduché testovanie pre zistenie zručnosti, ktoré každý zvládne.

Áno, ponúkame možnosť výberu záloh už po 1. odpracovanom týždni.

Odporúčame mať pri sebe na začiatok 40€. Po 1. odpracovanom týždni môžete využiť možnosť výberu záloh.

Je to veľmi jednoduché, postupujte podľa týchto krokov:

1) Kliknite na zelenú kolónku „Mám záujem“.
2) Vyplňte kontaktný formulár vašimi údajmi.
3) Po odoslaní formulára vás do 7 dní budú telefonicky kontaktovať naše náborárky.
4) Náborárky vám poskytnú všetky podrobné informácie a odpovedia na vaše otázky. Následne s vami spravia pracovný pohovor cez telefón.
5) Môžete sa začať tešiť na vašu novú prácu.

Nájdeme ti prácu

Pošli nám telefónne číslo a ozveme sa ti. Pomôžeme ti vybrať si a získať vhodnú prácu a všetko vybavíme za teba.