Najnovšie pozície: Brigáda v Košiciach, jednoduchá práca v pekárni.Príležitosť pre šikovné ženy: Staňte sa operátorkou výroby!Staňte sa súčasťou modernej výroby komponentov pre TOP automobilovú značku v Ćesku!Zarábajte do 760€ ako operátor výroby v Nitre!Staň sa súčasťou modernej výroby komponentov pre TOP autá.Viete po poľsky? Zarábajte v Trnave až 884€!Hľadáme operátorov výroby pre modernú výrobu v Humpolci, českoZarábajte u svetového lídra v Česku 1035€ až 1100€!

02/20839500

Elektrotechnický inžinier

job position image
Termín nástupu: Ihneď
Druh pracovného pomeru: Trvalý pracovný pomer
Mzda: Dohodou
Lokalita: Nitra, Slovensko

Kontaktujte nás

Express People

Tel: +421 220 839 500

Pre svetového dodávateľa komponentov v elektrotechnickom priemysle sídliaceho v Nitre  hľadáme technicky zdatných a spoľahlivých uchádzačov na pozíciu Elektrotechnický inžinier.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • Aktívna účasť pri zavadzaní nových produktov do výroby, ako aj súvisiacich elektrických zmien
  • Spolupráca pri návrhu výrobného procesu pre nové produkty
  • Príprava a údržba výrobnej dokumentácie, riadenie zmenových konaní
  • Analýza a riešenie technických problémov produktu, elektrických súčiastok a kvalitatívnych problémov
  • Spolupráca a komunikácia s inými oddeleniami, dizajnom a dodávateľmi
  • Príprava inžinierskych reportov (v anglickom jazyku)

Požiadavky na zamestnanca:

  • Vysokoškolské vzdelanie II. Stupňa elektrotechnického zamerania
  • Anglický jazyk aktívne
  • Elektrotechnická spôsobilosť podľa vyhlášky 508/2009 Z.z, paragraf 22
  • Výhodou je znalosť CAD systémov (basic)

Ponúkame:

  • Okamžitý nástup
  • Príplatky za poobedné a nočné zmeny, sviatky a víkendy
  • Príspevok na ubytovanie a dopravu
  • 13. plat
  • Stravné lístky v hodnote 3,15€
  • Bezplatné zabezpečenie lekárskej starostlivosti
  • Životné a úrazové poistenie
  • Získanie praxe v renomovanej a celosvetovo uznávanej spoločnosti
  • Zľavy na nákup výrobkov alebo služieb
  • Široká ponuka výhod v oblasti vzdelávania a kultúry
  • Pravidelné teambuildingové akcie

Naše benefity

  • Benefits
  • Pravidelný príjemPravidelný
    príjem
  • Nástup ihnedNástup
    ihned
  • Stabilné miestoStabilné
    miesto
  • Atraktívny zamestnávateľAtraktívny
    zamestnávateľ
  • Kariérny rastKariérny
    rast
Mám záujem
FacebookLinkedInTwitterPrintEmail