Najnovšie pozície: KING ANALYZER v silnej automotive spoločnosti v KechneciStaňte sa súčasťou modernej výroby komponentov pre TOP automobilovú značku v Ćesku!Brigáda v Košiciach, jednoduchá práca v pekárni.Príležitosť pre šikovné ženy: Staňte sa operátorkou výroby!Zarábajte do 1000 € ako operátor výroby v Nitre!Staň sa súčasťou modernej výroby komponentov pre TOP autá.Viete po poľsky? Zarábajte v Trnave až 884€!Hľadáme operátorov výroby pre modernú výrobu v Humpolci, českoZarábajte u svetového lídra v Česku 1035€ až 1100€!

02/20839500

Administratívny pracovník

job position image
Termín nástupu: Ihneď
Druh pracovného pomeru: Trvalý pracovný pomer
Mzda: Dohodou
Lokalita: Kutná Hora, Česko

Kontaktujte nás

Express People

Tel: +421 220 839 500

Zarábaj v personálnej agentúre, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálneho poradenstva. Posôbíme na trhu od roku 1998 a odvtedy sme poskytli prácu pre vyše 35 000 ľudí, pôsobime v 4 krajinách: Slovensko, Česko, Poľsko a Rumunsko.

Náplň práce:

  • administratívna podpora mzdového oddelenia
  • administratíva spojená so starostlivosťou o zamestnancov (komunikácia so štátnou správou)
  • zadávanie dát do PC, práca s internými databázami (potrebná znalosť MS Office, predovšetkým Excel)
  • tvorba reportov, analýz
  • správa firemnej pošty

Výhody, ktoré ti ponúkame:

  • notebook
  • mobilný telefón
  • stravné lístky
  • možnosť práce Home Office

Požiadavky:

  • znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni
  • Excel na pokročilej úrovni
  • dobré komunikačné schopnosti

Informácie o výberovom konaní:

Všetky prijaté životopisy budú spracované. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí spĺňajú kritériá požadované pre danú pracovnú pozíciu. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Naše benefity

  • Benefits
  • Pravidelný príjemPravidelný
    príjem
  • Nástup ihnedNástup
    ihned
  • Stabilné miestoStabilné
    miesto
  • Atraktívny zamestnávateľAtraktívny
    zamestnávateľ
  • Kariérny rastKariérny
    rast
Mám záujem
FacebookLinkedInTwitterPrintEmail