Najnovšie pozície: Brigáda v Košiciach, jednoduchá práca v pekárni.Príležitosť pre šikovné ženy: Staňte sa operátorkou výroby!Staňte sa súčasťou modernej výroby komponentov pre TOP automobilovú značku v Ćesku!Zarábajte do 760€ ako operátor výroby v Nitre!Staň sa súčasťou modernej výroby komponentov pre TOP autá.Viete po poľsky? Zarábajte v Trnave až 884€!Hľadáme operátorov výroby pre modernú výrobu v Humpolci, českoZarábajte u svetového lídra v Česku 1035€ až 1100€!

02/20839500

Absolventská prax

job position image
Termín nástupu: Ihneď
Druh pracovného pomeru: Absolventská prax
Mzda: Dohodou
Lokalita: Košice, Slovensko

Kontaktujte nás

Michaela Henkelová

Štúrova 27, 040 01 Košice
Tel: 02/20839500

Mám záujem

Skončil si školu? Naštartuj kariéru u nás!

Ak si práve doštudoval a premýšľaš, kde získať potrebnú prax, pridaj sa k nášmu mladému, dynamickému tímu. Hľadáme absolventa na absolventskú prax.

Čo získaš praxovaním u nás?

  • prax v dynamickej, rýchlo sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti
  • možnosť kariérneho rastu a reálnu šancu po skončení absolventskej praxe prejsť do trvalého pracovného pomeru
  • výkon práce z centrály, sídliacej v Business Centre v srdci Košíc
  • každodenný support zo strany kolegov a celého tímu
  • prácu na zaujímavých marketingových offline aj online projektoch
  • získanie praktických skúseností s najnovšími trendmi v oblasti marketingu
  • možnosť získať reálne skúsenosti a nahliadnuť do zákulisia fungovania jednej z TOP personálnych spoločností

Čo bude tvojou náplňou práce?

  • pomoc pri realizácii marketingových kampaní a organizovaní marketingových eventov
  • komunikácia s reklamnými agentúrami a dodávateľmi, získavanie cenových ponúk
  • zadávanie online a offline inzercie
  • príprava textov, marketingových materiálov, copywriting, PR
  • pomoc pri spracovávaní marketingových reportov (výhodou je ovládanie Excelu na mierne pokročilej úrovni)

Koho hľadáme?

  • komunikatívnych a cieľavedomých absolventov, ktorí túžia získať potrebnú prax v oblasti marketingu
  • človeka, ktorý má záujem o oblasť ľudských zdrojov a pozitívny vzťah k administratívnej práci
  • človeka, ktorý je schopný plniť termíny, pracovať na zverených úlohách samostatne aj tímovo

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • schopnosť pracovať pod tlakom a dodržiavať termíny
  • zodpovednosť
  • schopnosť rýchlo sa adaptovať a prispôsobiť novým situáciám – vieš plávať, keď ťa vhodia do vody
  • schopnosť riešiť nové výzvy a učiť sa rýchlo
  • záujem nielen o marketing, ale aj o oblasť ľudských zdrojov
  • pozitívny vzťah ku administratívnej práci
  • ochota komunikovať a dosahovať stanovené ciele
  • práca s PC: Excel, Word, Outlook na pokročilej úrovni
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Informácie o výberovom konaní:

V nasledujúcich dňoch budú prijaté životopisy starostlivo posúdené vzhľadom na požiadavky a nároky na pozíciu, o ktorú máte záujem.

Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Záujemci, naštartujte kariéru u nás! Hláste sa na: kariera@express-people.com

Nezabudni nám dať v skratke vedieť, prečo by sme si mali vybrať práve teba!

Naše benefity

  • Benefits
  • Pravidelný príjemPravidelný
    príjem
  • Nástup ihnedNástup
    ihned
  • Atraktívny zamestnávateľAtraktívny
    zamestnávateľ
  • Kariérny rastKariérny
    rast
Mám záujem
FacebookLinkedInTwitterPrintEmail